Не пропусти головну децентралізаційну подію грудня!

Децентралізація

9 грудня 2016 року запрошуємо усіх бажаючих взяти участь у підсумковій конференції «Децентралізація на Хмельниччині: сучасні виклики та можливості»! Захід – підсумковий етап проекту «Абетка децентралізації», який реалізовувався протягом 3 місяців Благодійним фондом «Зміцнення громад» за фінансової підтримки американського «Національного фонду демократії».

Метою конференції є обговорення процесу впровадження реформи децентралізації в Україні, перші позитиви та виклики, з якими стикаються громади Хмельниччини, а також напрацювання рекомендацій для подальшої ефективної діяльності об’єднаних територіальних громад.

Захід відбудеться: 09 грудня 2016 року

Реєстрація розпочинається о 10:00 годині

Місце проведення: м. Хмельницький, вул. Кам’янецька, 71/7, Хмельницька обласна філармонія

Контактна особа: Мирослава Олійник ‎(068) 448 95 01