Тренер з проектного менеджменту та написання грантових проектів для донорів

Термін подачі тендерних пропозицій
Четвер, 01 грудня 2016

м. Шепетівка Хмельницької області

Максимальна сума тендеру (грн)
25 000 грн (у вартість закладено витрати на житло, харчування, переїзд та друк роздаткових матеріалів)

Види послуг
Тренінг

Опис
Благодійна організація «Благодійний фонд «Зміцнення громад», яка знаходиться в м. Шепетівка Хмельницької області, в рамках програми «Платформа розвитку громадянського суспільства» оголошує тендер на проведення курсу «Проектний менеджмент та написання грантових проектів для донорів» з подальшими консультаціями (20 год.) для 25 працівників та волонтерів організації. Курс складатиметься з 5 тренінгів (40 год.) та дистанційних консультацій (20 год.). Кожен тренінг проводитиметься раз на тиждень в період з 30.01.2017 по 06.03.2017. Після кожного тренінгу учасники виконуватимуть домашнє завдання для закріплення та систематизації опрацьованого матеріалу.

Вимоги до виконавців
резюме;
мотиваційний лист;
орієнтовний план курсу;
покликання на профіль провайдера на сайті www.cd-platform.org.
Документи надсилати українською мовою та з розширенням документів – .pdf, у назві документу має бути прізвище та пояснення до документу – наприклад, CV, тощо на адресу електронної пошти: mitsna.hromada@gmail.com (в темі листа: «Тендер.Тренер»).

Тематики
Забезпечення життєздатності ОГС

Для кого надаватиметься послуга?
Члени НГО

Контактна особа