ГАВРИЛИШИН: УКРАЇНА МОЖЕ СТАТИ ЄВРОПЕЙСЬКОЮ ЧЕРЕЗ 15 РОКІВ

23.03

143161318

Для повної трансформації України необхідна критична маса думаючих людей та не менше 15 років, що дозволить повністю змінити політичну, економічну і соціальну системи країни. Таку думку висловив відомий професор, один із засновників Всесвітнього економічного форуму в Давосі, член Римського клубу, Всесвітньої академії мистецтва та науки, учасник ініціативи «Першого грудня» Богдан Гаврилишин на зустрічі зі студентами Київської школи економіки.

Гаврилишин не бачить можливості швидких змін, бо вони не дають бажаного результату. Натомість, на його думку, зміни в Україні мають відбутися насамперед у цінностях, в етичній сфері. «Україна потребує тотальної трансформації: повної зміни політичної, економічної і соціальної систем. Така трансформація країни забере не менше ніж 15 років, а більш реальна оцінка — 20-25 років. Цей час необхідний для формування критичної маси людей, які мислять по-новому», — вважає економіст.

Для досягнення мети він радить нинішній молоді створювати групи, які б всередині своїх спільнот уже керувалися європейськими правилами. В таких групах повинні бути юрист, політолог, економіст, еколог. Вони повинні вивчати політичні структури, економічні і соціальні системи ефективних країн.

«Для мене ефективна країна має чотири характеристики: повна політична свобода; певний рівень економічного добробуту всього населення; соціальна справедливість; співжиття з природою, а не її експлуатація, руйнація і засмічення. На цих цінностях побудовані Норвегія, Швеція, Швейцарія, Канада, Австрія і Німеччина», — розповів Гаврилишин.

Вивчивши, яка повинна бути архітектура суспільного ладу України, молодь повинна йти критичною масою на вибори і в адміністрації на районному, обласному і опісля на державному рівні.

Джерело: http://bhfoundation.com.ua/news/news_412.html

Фото: http://theukrainians.org

©БО БФ "Зміцнення громад" Дизайн: 

PRoMo-Студія "Fresh"Корпоративна пошта