Енергоефективний діалог – налагоджено!

Efficient-energy

ГО «Європейська соціальна академія» впродовж місяця працювали над проектом «Енергоефективної реновації» в Шепетівському районі. Ініціатива була спрямована на підвищення потенціалу громад у сфері енергоефективності. Експерти та робоча група доопрацювати та вдосконалили «Програму енергоефективності Шепетівського району на 2012-2018 роки». Даний суб-грант був реалізований за підтримки проекту Європейського Союзу – CLEEN.

Завдячуючи плідній та натхненій роботі, було адаптовано Програму енергоефективності району до європейських стандартів. Проект пролобіювали на черговій Двадцятій сесії Шепетівської районної ради VII скликання. Депутатський корпус у наявному складі – з 23 депутатів, проголосували одноголосно та затвердили «Програму підвищення енергоефективності Шепетівського району на 2017-2021 роки».

Завдяки проекту CLEEN інші організації мають можливість реалізовувати свої власні, місцеві енергетичні ініціативи, брати участь в політичних процесах і допомагати їх формувати. Так, після успішного затвердження проекту в Шепетівській районній раді, інші територіальні громади розпочали власні напрацювання в цій сфері. Відтак Ленковецька та Судилківська ОТГ приступили до розробки проектів покращення енергоефективності своєї місцевості. Це показує наскільки питання є актуальним та важливим для жителів. Врешті, енергоефективність – це не лише скорочення споживання дорогих імпортованих енергоносіїв, а й підвищення добробуту населення та турбота про довкілля. А ці питання в глибині душі хвилюють кожного, тому кожен свідомий громадянин повинен перейматись питаннями підвищення енергоефективності. Адже зміни розпочинаються з нас та відбуваються для нас.