КОНКУРС МІКРО-ГРАНТІВ НА ВІДНОВЛЕННЯ ГРОМАДСЬКИХ КРИНИЦЬ!

_MG_1313

До уваги мешканців Судилківської об’єднаної територіальної громади!

ОГОЛОШУЄТЬСЯ КОНКУРС МІКРО-ГРАНТІВ НА ВІДНОВЛЕННЯ ГРОМАДСЬКИХ КРИНИЦЬ!

Благодійний фонд «Зміцнення громад» спільно з Інститутом Лідерства та Управління УКУ та Фундацією Чарльза Стюарта Мотта в межах проекту «Джерело єдності громади» оголошує конкурс мікро-грантів на відновлення 3 громадських криниць, які розташовані на території Судилківської ОТГ.

Для того, щоб взяти участь у конкурсі, потрібно:

1. Проживати на території населених пунктів, що входять до Судилківської об’єднаної територіальної громади.
  2. Створити команду однодумців (не менше 5 чол.), заручитися підтримкою односельчан та школярів.
  3. За допомогою мобільного пристрою або іншого обладнання відзняти відеоролик (тривалість не більше 7 хв) з розповіддю про громадську криницю, що потребує реставрації та благоустрою, а також представити ініціативну групу, яка працюватиме в мікро-проекті.
  4. Заповнити заявку на участь у конкурсі
  5. Надіслати заповнену заявку та відеоролик на електронну адресу БО «БФ «Зміцнення громад»: post@mitsna-gromada.org.ua

Роботи прийматимуться до 17-00 год 19 травня 2017 року. Серед усіх учасників експертною комісією буде обрано 3 переможців, які зможуть відновити громадську криницю у власному населеному пункті.

Критерії оцінки:

– важливість криниці для громади;

– наявність команди;

– волонтерська підтримка односельчан та шкільної молоді;

– цікава ідея благоустрою криниці та заходу на відкриття;

– власний внесок в проект.

Результати конкурсу будуть розміщені на сайті БО «БФ «Зміцнення громад»:

За детальною інформацією щодо умов участі в конкурсі звертайтесь за номером телефону:
‎(067) 382 30 79, Артем Богуславський