Лідер? Дій!

Liaders

Майбутнє за молоддю? Чи майбутнє за лідерами? У Фонді «Зміцнення громад» переконані: майбутнє – за молодими лідерами! Саме тому ініціювали проект «Лідери в дії», суть якого полягає у проведенні спільних навчань для молодих людей із України та Польщі. Основна мета альтернативної освіти такого роду: налагодження діалогу між молодими людьми з України та Польщі, подолання упереджень та спростування стереотипів у сприйнятті спільної історії та в сучасних відносинах між країнами. Ініціативу підтримали Міністерство молоді та спорту України і Польсько-українська рада обміну молоддю.

Проект розрахований на сповнених ентузіазму представників суспільства віком від 18 до 25 років, на тих, хто має бажання і натхнення творити зміни у своїй країні. Загалом, до групи увійде 16 учасників (8 від польської сторони та 8 – українці).

Тренінгова програма орієнтована на 3 дні і включає в себе:

1 день – Відкрий в собі лідера (учасники дізнаються про лідерські компетенції та визначать свої сильні сторони).

2 день – Фандрейзинг для всіх (молодь ознайомиться із ключовими методиками залучення коштів на реалізацію власних ініціатив).

3 день – Відкритий діалог «Україна – Польща» (дискусія про основні проблеми та перспективи розвитку співпраці між країнами).

Навчання відбуватимуться з 9 по 13 серпня у м. Славута на базі обласного спеціалізованого ліцею-інтернату поглибленої підготовки учнів в галузі науки.

– Нині дуже важливо давати молоді можливість ділитись власними думками, інколи помилятись, але вчитись на цьому і таким чином відшліфовувати свої професійні якості. Коли освітня програма у школах побудована за абсолютно протилежною системою, тоді й виникає потреба у альтернативній освіті. За три дні ми плануємо підвищити лідерські компетенції учасників проекту та поділитись досвідом залучення коштів на реалізацію соціальних проектів, адже близько 75% учасників – члени громадських організацій та активісти, – ділиться Сергій Білопол, координатор проекту.

Отже, «Лідери в дії» – чудова можливість розбудити свого внутрішнього капітана і спрямувати власний корабель на курс до успіху. Ми бажаємо ініціативній групі та учасникам завжди попутного вітру та сприятливих погодних умов!