Оголошується тендер на надання послуг із чистки, поглиблення та облагородження громадських криниць

Криниця

Благодійний фонд «Зміцнення громад» спільно з Інститутом Лідерства та Управління УКУ та Фундацією Чарльза Стюарта Мотта в межах проекту «Джерело єдності громади» оголошує тендер на відновлення 3 громадських криниць, які розташовані на території Судилківської ОТГ (Шепетівський район, Хмельницька область).

Період надання послуг:

19.06.2017 – 28.07.2017

Перелік документів, необхідних для підтвердження відповідності пропозиції учасника кваліфікаційним критеріям та іншим вимогам замовника:

– Свідоцтво про реєстрацію підприємця/підприємства
– Виписка із ЄДРПОУ
– Детальний кошторис із ціновими пропозиціями по кожному виду послуг

Свої пропозиції надсилайте на електронну адресу mitsna.hromada@gmail.com із зазначенням «Тендер» в темі листа.
Поданням тендерної пропозиції учасник гарантує можливість надання послуг у відповідності з умовами, зазначеними в оголошенні.

Кінцевий термін подачі тендерних пропозицій: 13.06.2016

Детальнішу інформацію щодо тендеру можна отримати за номером телефону: ‎(067) 382 30 79
Контактна особа: Артем