Перші кроки до перемоги

Щорічний конкурс «Посмішка єднає Україну», який стартував з першого вересня 2018 року серед учнів 1-9 класів загальноосвітніх навчальних закладів Хмельниччини, набирає обертів. Юнаки та юнки активно надсилають свої перші роботи, які вдало висвітлюють тематику конкурсу. Найспритнішою стала учасниця  4-А класу Шепетівського НВК №3, Єлизавета Юрченко, яка першою подала свою роботу.

«Мені подобається брати участь у  подібних конкурсах, особливо в тих, які стосуються здорового способу життя. Адже сьогодні модно бути здоровим та усміхненим. Про це і є моя художня робота», – ділиться думками  Єлизавета Юрченко.

Організатори конкурсу – ПП «Фенікс Дент» та Фонд «Зміцнення громад» – нагадують школярам Хмельниччини, які вміють малювати, писати казки, робити особливі селфі, висвітлювати оригінальні ідеї у вигляді соціального ролика, про можливість прийняти участь у конкурсі та перемагати у творчому змаганні. Нагадуємо, тематика робіт – посмішка єднає Україну. Детальні умови дивіться за посиланням – http://mitsna-gromada.org.ua/news/konkurs-dityachoyi-tvorchosti-posmishka-yednaye-ukrayinu.html.