Реформам – зелене світло

вікна

Відправляючи дітей до школи чи дитячого садочку ми дбаємо про їх майбутнє та знаємо, що вони під надійним наглядом вихователів та вчителів. Але в яких умовах вони навчаються? На жаль, не всі заклади освіти можуть сьогодні похвастатися утепленими приміщеннями чи, бодай, сучасними обігрівачами. Ще гірша ситуація із сільськими ФАПами та БК. До того ж, зі вступом у дію реформи децентралізації, зобов’язання щодо ремонту та утеплення усіх цих установ переходять від обласних владних структур до самих громад.

Підтримавши Ленковецьку громаду на шляху до об’єднання, Благодійний фонд «Зміцнення громад» виділив майже 300 тисяч гривень на благоустрій основних приміщень, які знаходитимуться на балансі новоствореної ОТГ. Таким чином, вже з 12 по 16 грудня у тутешніх загальноосвітніх школах, фельдшерсько-акушерських пунктах, дошкільних навчальних закладах та будинках культури успішно оновили вікна та вхідні двері.

– Ми постійно намагаємося дбати про комфортні умови навчання дітей. Однак в одному із класів, через прогнилі вікна та старі двері, було прохолодно. В шпарини – задувало. За допомогою благодійників ми їх замінили. Відтепер діти будуть навчатися із радістю в теплих класах, а батьки не переживатимуть за їх здоров’я, – ділиться Тетяна Михайлюк, директор Мокіївської ЗОШ І-ІІІ ступенів.