Щоб усі були здорові!

Волонтери отримали ліки

Заради спільної мети – допомогти швидко, якісно і оперативно надавати медичну допомогу, об’єднали свої зусилля команда Благодійного фонду «Зміцнення громад» та канадська фармацевтична компанія Apotex Inc.

В грудні 2016 року Apotex передала благодійному Фонду «Зміцнення громад» антибіотик «Цифлокс» загальною вартістю понад 2,9 млн грн. Препарат швейцарського виробництва добре зарекомендував себе як препарат широкого спектру дії.
Незважаючи на важкі погодні умови та засніжені дороги, команда Фонду вже встигла забезпечити центри первинної медико-санітарної допомоги, фельдшерсько-акушерські пункти, амбулаторії загальної практики сімейної медицини, військові частини та госпіталі, лікарні різних рівнів, перший добровольчий мобільний шпиталь імені Миколи Пирогова а також захисників Вітчизни на передовій 25 тисячами флаконів препарату.

– «Цифлокс» є першочерговим препаратом для невідкладної допомоги. Завдяки своєчасному надходженню антибіотику від Благодійного фонду «Зміцнення громад» наші лікарі вже рятують життя військовослужбовців як у Вінниці, так і на передовій у мобільному шпиталі, – розповідає Олександр Омельчук полковник медичної служби, заступник начальника військово-медичного клінічного центру Центрального регіону з медичного постачання.

Впродовж кількох місяців благодійники «Зміцнення громад» вирушають у різні куточки нашої країни. Медичні установи Хмельницької, Чернівецької, Рівненської, Вінницької, Волинської та Житомирської областей уже отримали препарати першої необхідності. Незабаром команда Фонду планує доставити антибіотик у Харківську і Дніпропетровську області. Широкий спектр дії, відносно легке засвоєння та виведення з організму дозволяє без застережень застосовувати препарат при лікуванні не тільки дорослих а й дітей.

– Здорові та щасливі малята – щастя кожної родини. Завдяки допомозі Благодійників ми отримали найголовніше – віру у щасливе майбутнє. Відділення нашої лікарні уже забезпечене препаратом «Цифлокс» і батьки можуть не хвилюватися де взяти кошти на лікування своїх малюків, – ділиться Ольга Лисюк, провізор Рівненської обласної дитячої лікарні.

Тож звіримо, що плідна співпраця благодійників та медичних установ триватиме і надалі. А у взаємній допомозі народжуватимуться спільні проекти та яскраві історії успіху!