«Школа соціальної апітерапії» дала початок медовому кооперативу воїнів АТО

123

Проект «Школа соціальної апітерапії», що реалізовувався за підтримки БФ «Зміцнення громад», уже має перші результати. Воїни АТО та їх родини, які успішно завершили навчання, створили кооператив «ФронтМед». Соціальне підприємство займається виготовленням медових подарункових наборів до зимових свят.

«ФронтМед» – об’єднання воїнів АТО, які захищали незалежність країни на Сході, а повернувшись до своїх родин, стали на сторожі здоров’я українців. Для засновників підприємства «ФронтМед» –  це кооперативна солідарність у виготовленні високоякісної медової продукції. Понад те, це можливість формувати добробут своїх родин та України в цілому.

Новорічна подарункова продукція соціального підприємства воїнів АТО вже реалізовується на території України.

Телефон для замовлень: +380 (96) 617 77 70