«Соціальне підприємництво та розвиток громад»

рукиjpg

Цікавишся соціальним підприємництвом? Тоді цей конкурс для тебе!

Фундація імені князів-благодійників Острозьких, за підтримки ПП «Атол-Консалтинг», групи компаній «Автоград» і Видавничого дому «ОГО» (м. Рівне) оголошує конкурс «Соціальне підприємництво та розвиток громад». Його мета – реалізація проектів сфери соціального підприємництва, що сприяють покращенню добробуту громад, збереженню екології, творчості та інтелектуальності, розвитку територій. залучення до співпраці та об’єднання перспективних творчих людей в областях, районах, селах та містечках для реалізації ініціатив та проектів, що потребують місцеві громади та території.
Учасниками конкурсу можуть бути краєзнавці, громадські активісти, студенти та викладачі університетів, коледжів, ліцеїв, громадські організації, кооперативи, бізнес-асоціації, підприємці, представники малого та середнього бізнесу із Волинської, Житомирської, Рівненської, Львівської, Хмельницької та Тернопільської областей.

Варто лиш написати проект чи дослідження, що стосуються:
1. «Соціально-економічної історії» – дослідження на тему біографій видатних економістів, підприємців, кооператорів та меценатів, що відіграли важливу роль у розвитку твого села чи міста у ХІХ-ХХ століттях.
2. «Проектування соціально-відповідального підприємництва» у сфері сільського господарства, зеленого туризму, здорового харчування, виробництва еко-продуктів, торгівлі та інших видів діяльності, що сприяє якості життя, добробуту населення та підтримки слабких верств (діти-сироти, малозабезпечені, не заможні сім’ї ).
3. «Громадський розвиток» – у сфері місцевої інфраструктури громад, сіл, містечок (екологія, спорт, парки, освіта та інші сфери) та солідарності місцевих мешканців.

Вимоги до проектів:
Формат роботи – не більше 10 сторінок (шрифт Times New Roman, розмір – 14). Додатково можна подавати відео-файли чи у форматі Power Point.

Проекти та дослідження надсилайте на pbofrv@gmail.com до 15 жовтня 2015 року. Оголошення результатів очікуйте 1 листопада 2015 року на сайті www.fundraising.org.ua .
Переможців конкурсу визначатиме незалежна рада експертів (вітчизняні та європейські спеціалісти соціального підприємництва). За перше місце переможець отримає 2 000 грн, за друге – 1 200 грн, за третє – 800 грн.

Перші 25 учасників, які подадуть свої пропозиції на стипендію, зможуть протягом 4 днів навчатися у Школі соціального підприємництва (м. Рівне). Усі проекти будуть надруковані на провідних сайтах. Учасникам буде надано інформацію про різні гранти, дослідження проектів та спільної реалізації різних ініціатив. Також вони відвідають практичні майстер-класи з керівниками успішних соціальних підприємств.

Виникли запитання? Звертайтеся сюди: r.kraplych@gmail.com.