Створення громадського хабу на Шепетівщині підтримали 26 організацій

27.05

Громадський Хаб

26 травня у місті Шепетівка Хмельницької області було засновано громадський хаб, який об’єднав навколо себе понад 20 організацій. На першому засіданні учасники обговорили питання з координування роботи хабу, напрямків діяльності та найближчих планів, а також підписали меморандум про співробітництво.

Метою створення громадського хабу стало підвищення професійного рівня місцевих організацій та залучення до проектів розвитку регіону ініціативних представників громад міста і району.

– В Україні вже існують подібні творчі простори, які допомагають об’єднуватись навколо вирішення суспільних проблем, розвивати власний потенціал, обмінюватись досвідом у реалізації проектів. На Шепетівщині функціонує чимало громадських організацій різних напрямків, однак не всі мають можливість якісно організувати свою діяльність, проводити певні заходи, залучати аудиторію до обговорень через відсутність приміщення, техніки тощо. Разом з тим, є багато ініціативної молоді, що прагне проводити власне дозвілля з користю, розвиватись. Громадський хаб покликаний об’єднати ресурси цих двох сторін, створити простір для креативу та генерації суспільно важливих ідей, надати можливості для їхньої реалізації й загалом пожвавити життя регіону. Благодійний фонд «Зміцнення громад» уже виконує функцію об’єднуючої ланки, тож, ініціювавши створення хабу, виніс це питання на новий рівень й одразу отримав підтримку, – розповідає Тетяна Василик, директор Фонду.

Громадський хаб працюватиме на базі приміщення БФ «Зміцнення громад». Впродовж першого засідання очільники громадських організацій обговорили організаційні моменти, а також висловили власні очікування від участі в діяльності хабу, свої пропозиції щодо покращення його роботи. Підписавши меморандум про співпрацю, домовились підготувати комплексні пропозиції і обговорити їх на наступному засіданні. До числа організацій-підписантів меморандуму увійшли ГО «Хмельницька ініціатива», ГО «Агенція сталого розвитку «Астар», ГО «Центр «Натхнення», ГО «Об’єднання ініціатив «Коло», ГО «Громадянська ініціатива Романа Мацоли «Інститут солідарності громад», Український кооперативний альянс, Шепетівська спілка ветеранів Афганістану, ГО «Шепетівська спілка учасників бойових дій в зоні АТО», дитяча громадська організація «Спортивно-танцювальний клуб «Браво», Шепетівська паланка Пласту-патріотичної скаутської організації України, Шепетівська міськрайонна спілка учасників бойових дій у зоні АТО, Шепетівська районна організація ВФСТ «Колос» АПК України, ГО «Окрема Тактична Група 23», Українська Греко-Католицька Церква Парафія Св. Муч. Бориса і Гліба, Шепетівський клуб пауерліфтингу, Шепетівська міська громадська організація “Шепетівська спілка підприємців” а також Шепетівська міська рада, Шепетівська районна рада та Публічне акціонерне товариство «Шепетівкагаз».

©БО БФ "Зміцнення громад" Дизайн: 

PRoMo-Студія "Fresh"Корпоративна пошта