Три джерела об’єднають громади

Фото-криниця

6 червня 2017 року експертна комісія на чолі з директором Благодійного фонду «Зміцнення громад» Тетяною Василик, головою Судилківської об’єднаної територіальної громади Тетяною Котик, керівником проекту Мариною Ложкіною, незалежними експертами Каріною Рудою та Наталією Огнівчук обрали трьох переможців проекту «Джерело єднання громади». Ними стали ініціативні групи із населених пунктів Поляни, Климентовичі та Красносілка. Загалом же на електронну адресу Фонду надійшло 9 конкурсних відеоробіт від активних громад Красносілки, Новичів, Серединець, Климентовичів, Судилкова, Травлина, Полян, Мальованки та Жолудок. Визначення переможців відкрило практичний етап проекту, в рамках першого – теоретичного – експерти навчали школярів Судилківської ОТГ берегти та примножувати водні ресурси краю. Наступним кроком буде організація сходів сіл, на яких обговорюватимуться етапи облагородження криниць та сам процес реалізації проектів.

Нагадаємо, проект «Джерело єднання громади» реалізовується Благодійним фондом «Зміцнення громад» спільно з Інститутом Лідерства та Управління УКУ і Фундацією Чарльза Стюарта Мотта. Територією поширення проекту було обрано новостворену Судилківську об’єднану територіальну громаду, до складу якої входить 21 населених пунктів.