Віра у чудо

чудо

Ще звечора 31 грудня ти чекаєш: а що ж це буде вранці? Передчуваєш зустріч з казкою. Ранок – запах ялинки і мандаринів, і – пакунок. Радість розгортання подарунку і питання: а що ж там всередині? І ти біжиш хизуватися перед друзями та рідними…

Саме тому напередодні Нового року команда «Зміцнення громад» провела щорічну акцію «Тепло новорічного свята кожному». Дід Мороз і Снігурочка, озброївшись солоденькими подарунками, завітали до дошкільних навчальних закладів, будинків для реабілітації, центрів для дітей з особливим потребами та будинків-інтернатів.

– Новий рік – це час, коли кожна дитина вірить у чудо. Але, на жаль, ми не завжди маємо змогу доторкнутися до казки. Щиро вдячні Благодійному фонду «Зміцнення громад» за чудове новорічне свято! Завдяки Вашій підтримці дітки отримали солодкі подарунки, а ми, своєю чергою, разом із батьками, організували справжній новорічний бал. З наступаючими святами і нехай Бог береже Вас! – ділиться Катерина Слободенюк, завідувач ДНЗ «Сонечко» с. Терешки Красилівського району.

Понад 10 тисяч дітей із Житомирщини, Хмельниччини та Чернівеччини отримали солодкий дарунок і віру в новорічне диво!

– Свято – ось воно, і дуже хочеться чогось доброго і світлого. Завдяки допомозі команди «Зміцнення громад» вогник новорічного дива запалав у серцях наших діток. На казкову виставу «Кафе «Рукавичка», організовану нашими вихованцями, завітали Дід Мороз та Снігурочка, а усі дітки отримали новорічні подарунки. Дуже приємно дивитися у світлі та радісні дитячі очі! – розповідає Катерина Сирота, завідувач ДНЗ «Віночок» с. Хролин Шепетівського району.

Окрім того, новорічні подарунки від БФ «Зміцнення громад» отримали не лише діти, а й дорослі. Так, пакунки з солодощами було відправлено і в будинки пристарілих, адже свято потрібно дарувати усім, незалежно від віку.

Колектив та дирекція БФ «Зміцнення громад» вітає усіх із новорічними та різдвяними святами і бажає душевного тепла, благополуччя та злагоди!