Як стати енергоефективними?

енергоефективність

В умовах загострення енергетичної та економічної кризи надзвичайно актуальними стали проблеми енергозаощадження та ефективне використання енергоресурсів. Адже заходи з економії енергоресурсів у 2,5 – 4 рази дешевші, ніж виробництво і постачання споживачам такої ж кількості енергії. Одним із важливих кроків успішного вирішення перелічених проблем є навчання громадян основам енергоефективності.

24 жовтня 2017 року за сприяння Фонду «Зміцнення громад» були проведені тренінги, під час яких експерт Європейської соціальної академії Валентин Лосовський допомагав представникам Судилківської та Ленковецької ОТГ розібратися з існуючими проблемами енергоефективності та знайти відповідь на головне питання «Як стати енергоефективними?». Зокрема, під час навчань були висвітлені ефективні шляхи підвищення енергоефективності для забезпечення сталого енергоефективного розвитку ОТГ України.

«Такі навчання допомагають позбутись дотеперішніх ілюзій і згубних поведінкових стереотипів, перетворити членів громад на свідомих союзників влади у процесі докорінної перебудови місцевих економік і їхнього енергетичного сегмента на засадах сталого розвитку», – ділиться думками учасниця тренінгу Бондарчук Алла, депутат Судилківської об’єднаної територіальної громади.