Якісній медичній допомозі – бути!

фап

Будь-яке привітання без побажання міцного здоров’я звучить неповноцінним, адже без нього всі наші досягнення та успіхи є безглуздими. І хоча здоров’я купити неможливо, для створення необхідних умов для його забезпечення у медзакладах потрібні значні матеріальні ресурси. Особливо їх потребують сільські ФАПи. Дізнавшись, що фельдшерсько-акушерські пункти у селах Вовківці, Вовківчики та Серединці потребують допомоги, команда БФ «Зміцнення громад» вирішила надати необхідну підтримку.

Вовківецький ФАП замінив старі міжкімнатні двері на нові, отримав стільці та сучасні електронні дитячі ваги. ФАП у селі Вовківчики уже має обігрівач, дорослі електронні ваги та сумку-холодильник, а Серединецький ФАП – комфортну шафу для зберігання медикаментів та обладнання та стільці.

– Нещодавно у нас сталася пожежа і для розміщення фельдшерсько-акушерського пункту ми орендували приватне приміщення. У нас не було опалення, ми не мали можливості доставляти ліки та робити медогляд. Відтепер, завдяки своєчасній підтримці Благодійного Фонду «Зміцнення громад» ми функціонуємо та надаємо якісну медичну допомогу, – ділиться Валентина Тимощук, завідувач Вовківчикового ФАП.