Юні митці зустріли осінь з подарунками

Перший-дзвоник

Навчальний рік почався з приємностей: юні митці Шепетівки отримали подарунки за участь у конкурсі «Моє майбутнє – з рідною землею!».  Щоб відзначити талант й унікальність кожного малюка, організатори подарували усім наплічники з корисним приладдям.

Конкурс дитячої творчості «Моє майбутнє – з рідною землею!», уже 10 років відкриває таланти юних українців. Цьогоріч у ньому  взяли участь близько 2 тисячі діток. До оргкомітет БФ «Зміцнення громад»  надходили творчі доробки з різних куточків України: Хмельницької, Чернівецької, Тернопільської, Житомирської, Рівненської, Івано-Франківської та навіть Одеської областей.

Діти дивували своїми талантами. Серед робіт – малюнки, аплікації, вироби з дерева, глини та гіпсу, вишивки ниткою та бісером, вірші та, навіть, наукові роботи. Саме так юні українці демонстрували свою любов до рідної землі. Організатори були вражені майстерністю виконання та унікальністю кожної роботи, тому вирішили відзначити усіх учасників конкурсу.

Для того, аби юні митці продовжували розвивати свої таланти та удосконалювали власні мистецькі здібності, кожному учаснику вручать корисні подарунки. Шепетівчани уже отримали свої презенти та грамоти. Вже скоро ранці з заохочуючими призами помандрують і до інших куточків України.

«Вкотре хочеться підкреслити, що всі учасники цього конкурсу є переможцям. Приємно, що у всіх творчих роботах відчувається тепло та любов до рідного краю. Дуже важливо, аби наші діти розуміли усю цінність рідної землі. Сподіваємося, що наступного року до конкурсу долучиться ще більше юних талантів. Бажаємо всім натхнення та яскравих ідей»,  – говорить Тетяна Василик, директор БФ «Зміцнення громад».

Теги: