Особливий конкурс дитячої творчості-2017

01.03

Konkurs-657x438

На старт! Увага! Поїхали! Мерщій беріть в руки пензлики, ручки-олівці, голки чи пластилін і творіть шедеври! Цього року традиційний конкурс дитячої творчості «Моє майбутнє – з рідно землею» буде особливим. Нові умови, нові правила, нові області і, найголовніше – унікальний головний приз. Цікаво, чи не так? Далі буде ще цікавіше.

Цьогоріч творчі змагання найталановитіших дітей підтримують наші гарні друзі та партнери – корпорація «Сварог Вест Груп», Український кооперативний альянс, Перший національний аграрний кооператив та Фундація «Аграрна наддержава». Конкурс вперше проходитиме під патронатом Олесі Костюк (Консульство України в Баварії). Разом з Благодійним фондом «Зміцнення громад» організатором змагань є Європейська соціальна академія.

Роботи учасників приймаються виключно з 1 березня до 1 квітня. Згідно з новими правилами, від одного номінанта може бути надіслана лише одна робота. Тому уважно слідкуйте за правилами і вимогами до творчих доробків. Варто зауважити, що змінюється віковий ценз: участь в конкурсі можуть брати діти віком 6-16 років. Роботи будуть оцінюватися професійним журі за такими критеріями, як відповідність темі, професійність виконання та оригінальність.

Зверніть увагу на номінації, у яких будуть оцінюватись творчі доробки учасників. Це – поетичний твір, прозовий твір, науково-публіцистичний твір, твір образотворчого мистецтва, виріб декоративно-ужиткового мистецтва. Переможців буде обрано у двох вікових категоріях: 6-11 років та 12-16 років.

А зараз розкриваємо головну інтригу. Двадцять переможців старшої вікової категорії отримають можливість навчатись в мистецькій школі «АртЕмоція». Навчання буде відбуватись у 2 етапи. Перший передбачає навчально-розважальне таборування в Україні на туристичному комплексі «Услад». Минулого року переможці конкурсу вже мали нагоду побувати у цьому мальовничому місці, наповнитись новими враженнями та збагатити багаж знань. Другий етап навчання в школі «АртЕмоція» буде проходити в Мюнхені (Німеччина). На учасників чекають казкові екскурсії, зустрічі з однолітками, майстер-класи від найкращих митців. Решта переможців отримають заохочувальні подарунки.

Нагадуємо, що прийняті в межах конкурсу роботи учасникам не повертаються. В разі невідповідності творчих доробок вимогам, номінаціям, віковим категоріям, а також відсутності коректно заповненої анкети та копії свідоцтва про народження, роботи до участі в конкурсі не допускаються. Анкету можна скачати на офіційному сайті Благодійного фонду «Зміцнення громад», а також у соціальних мережах на сторінках організації.

Тож бажаємо успіху, творчого натхнення і, звичайно, перемоги!

Скачати заявку на участь

©БО БФ "Зміцнення громад" Дизайн: 

PRoMo-Студія "Fresh"Корпоративна пошта