Стартував відбір учасників від української сторони у проект «Лідери в дії»

Liaders3

Мрієш познайомитися з активною молоддю інших країн Європи, щоб дізнатися як вони реалізовують свої громадські ініціативи? Хочеш розкрити та вдосконалити власні лідерські якості, набути необхідних навичок для участі у громадському і професійному житті та поділитися власним досвідом?

Запрошуємо взяти участь у проекті «Лідери в дії»! Якщо Тобі 18-25 років, Ти – активна, ініціативна та креативна молода людина, маєш досвід роботи у громадських організаціях, або займаєш активну життєву позицію, прагнеш стати тією зміною, яка покращить життя та добробут Твоєї громади, – ми чекаємо на Тебе!

Ти матимеш унікальну можливість з 9 по 13 серпня жити та  працювати разом із 8 молодими лідерами з Польщі, знайти серед них однодумців та закласти міцний фундамент ефективної співпраці. В програмі: тренінги, практикуми, ігри-симуляції і, звичайно, незабутнє дозвілля!

Комфортні умови навчання та проживання гостинно надає Славутський обласний спеціалізований ліцей-інтернат поглибленої підготовки учнів в галузі науки.

Зацікавились проектом, бажаєте долучитись до навчальної групи та розвинути свої лідерські якості у компанії друзів-поляків? Надішліть мотиваційний лист із обґрунтуванням своєї участі на електронну адресу social@mitsna-gromada.org.ua з зазначенням у темі «Я хочу діяти!». Або прийдіть за адресою: м. Шепетівка, вул. Перша Привокзальна, 33А (приміщення Громадського хабу) та пройдіть співбесіду із координаторами проекту. Відбір кандидатів триває до 31 липня (включно).

Маєте додаткові питання? Телефонуйте за номером: +38 098 217 77 52, Сергій.