Тренінг «Бухгалтерський облік громадських організацій та менеджмент заходів» для початківців

buhh
Дата 13.04.2015
Опис0 Під час проведення тренінгу отримають базові знання та навички з ведення бухгалтерського обліку громадських організацій, роботі з донорами, фондами, підготовці звітної документації, складанню бюджетів заходів, проектів, підготовці та проведенню заходів, розподілу обов’язків, ефективній комунікації тощо.
Умови участі: організатори забезпечують учасникам проживання, харчування, компенсують вартість проїзду при наявності оригіналів квитків в обидві сторони та за виконання умов участі в заході. Учасники мають дотримуватись програми заходу, брати активну участь в ній. Відбір учасників відбувається на конкурсній основі.
Місце Суми
Джерело Ресурсний центр «Гурт»