Увага! Attention! Achtung!

21.04

Оголошення-2

Якщо Ви маєте ідею – це 20% успіху. Якщо маєте щире бажання її реалізувати – це 50% успіху. Якщо знаєте, де і як залучити на це ресурси – це 100% успіху. Як оптимально об’єднати ці 3 складові й втілити у життя проект, ми розповімо на дводенному тренінгу «Рецепт успіху, або Як отримати ресурси від донорів для розвитку громад». Ми поділимося з учасниками якісними, актуальними, систематизованими знаннями і методиками для залучення фінансування та ефективного використання власних ресурсів. Ви дізнаєтесь про можливості фандрейзингу, навчитеся писати реальні конкурентоспроможні проекти, довідаєтесь про підводні камені на шляху грантозалучення.

Організатори: Благодійний фонд «Зміцнення громад», ГО «Європейська соціальна академія».

Тренер: Руслан Краплич, відомий громадський та благодійний діяч, автор численних навчально-тренінгових курсів та методичної літератури з питань стратегічного планування, фандрейзингу та проектного менеджменту, експерт міжнародних донорських структур.

Дата проведення: 13-14 травня.

Місце: м. Шепетівка, Хмельницька область.

Благодійний внесок: 450 грн. Отримувач платежу БО «БФ» Зміцнення громад» р.р. 26006303729013, ХОУ АТ «Ощадбанк», МФО 315784, код ЄДРПОУ 36681127.

Реєструйтесь за телефоном  – 0988045122 (Руда Каріна).

Попередня реєстрація обов’язкова, кількість місць обмежена!
Організатори можуть допомогти з попереднім бронюванням номерів у готелі.

©БО БФ "Зміцнення громад" Дизайн: 

PRoMo-Студія "Fresh"Корпоративна пошта